Bram Van Velde litografi En samlares hem

520323

BRAM VAN VELDE (Holland, 1895-1981): Komposition, signerad och numrerad 19/150, litografi, bladmått ca 58x55 cm

Oramad

Konst, Grafik, Samlingar

Visas på begäran

Budhistorik (5 bud)
3832226
3831648
1 800
3829647
1 600
3829264
3829202

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.