Luigi Da Costa akvarell

520308

LUIGI DA COSTA (Italien, aktiv på 1800-talet): Läsande man, signerad L Da Costa, akvarell på papper, ca 35x27 cm

Konst, Äldre måleri

Luigi Da Costa akvarell

Budhistorik (7 bud)
3823481
3 200
3823461
3823399
3822934
3817116
850

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.