TV-Spel Alex

520307

TV-SPEL, "Alex", 1970-tal, artikelnr: 904-4271, ca 23x23 cm, originalkartong medföljer

Bruksslitage

Diverse, Leksaker

TV-Spel Alex

Budhistorik (1 bud)

3806691
2018-02-08 22:04:07

2018-02-15 kl 21:44
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.