Järnvägsvagn modellbygge

520305

JÄRNVÄGSVAGN, modellbygge, 1900-talets första hälft, öppen godsvagn, metall och trä, öppningsbara lemar, skyltmärkr "Jemappes", spårvidd ca 58 mm, längd 44 cm, rälsbit medföljer

Bruksslitage

Nautica/Technica, Leksaker, Diverse

Järnvägsvagn modellbygge

Budhistorik (15 bud)
3806409
3806408
950
3806407
900
3806406
850
3806405

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.