Andy Warhol En samlares hem

520304

ANDY WARHOL (USA, 1928-1987). Efter. "Marilyn Monroe". Stämplad på baksidan "Fill in your own signature" "Published by Sunday B. Morning". Färgserigrafi 84 x 84 cm.

Oramad, ytrepor

Konst, Grafik, Samlingar

Nybrogatan 32, Stockholm

Andy Warhol  En samlares hem

Budhistorik (19 bud)
3848638
3 400
3848575
3 200
3848636
3848575
2 800
3848633
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.