Burk med lock Firma Svenskt Tenn

520303

FIRMA SVENSKT TENN, burk med lock, stämplad Firma Svenskt Tenn, tenn, knopp med planslipad bandagat, Stockholm 1955, höjd ca 10 cm

Knopp snedställd, lock med repor, sten lös samt naggad

Metall

Monter 16

Budhistorik (6 bud)
3820980
3818848
3818848
900
3815222
850
3805161

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.