Spelbord

520302

SPELBORD, 1800-talets första hälft, gråbemålat, med låda i sargen, höjd ca 75, 89x44 cm, nyckel finns

Senare bemålning, skador, del av skiva saknas

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 21

Spelbord

Budhistorik (11 bud)
3821314
750
3820071
700
3821212
700
3820071
650
3821182
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.