Slaglåspistoler Tyskland

520298

SLAGLÅSPISTOLER, 1 par, trä samt metall, tyska, 1800-tal, dubbelpipiga, längd ca 20,5 cm

Bruksslitage, smärre skador

Vapen/Medaljer

Monter 17

Slaglåspistoler Tyskland

Budhistorik (12 bud)
3820513
1 800
3820104
1 700
3820221
1 700
3820104
1 600
3819069

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.