Simeon Öqvist oljemålning

520289

SIMEON ÖQVIST (1868-1955): Modell, signerad o daterad Simeon Öqvist 1939, olja på duk, ca 96x68 cm, oramad

Tryckskador, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Simeon Öqvist oljemålning

Budhistorik (16 bud)
3821220
3 600
3821231
3 400
3821220
3 200
3821230
3821220
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.