Figurscen oljemålning

520279

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Figurscen, olja på duk, ca 38x27,5 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Figurscen oljemålning

Budhistorik (13 bud)
3820947
950
3820949
900
3820947
850
3820594
3820594
700

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.