Timplåda 17/1800-tal

520272

TIMPLÅDA, 17/1800-tal, blåmålad, locket bär datering 1793, höjd ca 23, 71x27 cm

Skadad listdel, slitage

Diverse, Allmoge

Rum 7

Timplåda 17/1800-tal

Budhistorik (16 bud)
3820812
3820213
950
3820811
950
3820213
900
3820810
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.