Lowell Nesbitt "En samlares hem"

520267

LOWELL NESBITT (USA, 1933-1993): Electric Iris,
signerad och daterad L Nesbitt 1980, gouache på papper, 101 x 75 cm

Konst, Modernt måleri, Samlingar

Nybrogatan 32, Stockholm

Lowell Nesbitt

Budhistorik (9 bud)
3848379
9 200
3839620
9 000
3839619
8 000
3838012
5 000
3829960
3 200

Slutpris SEK:
9 200
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.