Sekretär 1700-tal

520258

SEKRETÄR, 1700-tal, brunbetsad ek, beslag i mässing, inred med lådor och fack, höjd ca 107, 104x55 cm

Slitage, senare betsad, renoverad, nyckel saknas, del av framben saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Sekretär 1700-tal

Budhistorik (7 bud)
3819962
1 600
3811162
3819961
3811162
3817829

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.