Oidentifierad konstnär olja

520246

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kustlandskap, olja på pannå, 30x34 cm

skador, spricka i pannån

Konst, Äldre måleri

Fack 13

Oidentifierad konstnär olja

Budhistorik (6 bud)
3825719
1 400
3825489
1 300
3825489
3824904
3824904

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.