Johnny Millar oljemålning

520244

JOHNNY MILLAR (1855-1939): Dalkulla i landskap, signerad och daterad Johnny Millar 1905, olja på duk, 79x58 cm

Tavelvagn 3

Johnny Millar oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3820388
2018-02-15 14:04:49

2018-02-15 kl 17:12
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.