Wilhelm Gernandt oljemålning

520232

WILHELM VILLE GERNANDT (1863-1920): Landskap i solnedgång, signerad V Gernandt, olja på duk, 36x43 cm

Krackelyr

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 2

Wilhelm Gernandt oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3820765
3806682
3805392

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.