Louis Sparre oljemålning

520230

LOUIS SPARRE (1863-1964): "Solens sista strålar Simrishamn", signerad och daterad L Sparre -50, olja på pannå, 37x45 cm

Rum 22

Louis Sparre oljemålning

Budhistorik (43 bud)
3820414
14 000
3820419
13 500
3820414
13 000
3820411
12 500
3820411
12 000

Slutpris SEK:
14 000
1 410 EUR, 1 602 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.