Fällbord 1800-tal

520215

FÄLLBORD, 1800-talets första hälft, skiva med rotfanér, centralben med 3-delad fot, diameter ca 87, höjd ca 73 cm

Renoverad, kompletterad

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 20

Fällbord 1800-tal

Budhistorik (17 bud)
3821372
2 800
3811214
2 600
3810469
2 400
3808756
3807858

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.