Bordslampa Reichert/ De Lucchi Belysningstema

520208

GERHARD REICHERT/ MICHELE DE LUCCHI, ''Logico Mini'', bordslampa, formgiven 2002, Artemide, Italien, vit glasmassa och stål, etikettmärkt, höjd ca 44 cm

Bruksslitage, mindre repor, ej funktionstestad

Belysning, Bordslampor, Design, Tema

Hylla 5

Budhistorik (15 bud)
3820962
1 700
3816730
1 600
3814817
3815170
3814817

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.