Henryk Plociennik färglitografi

520198

HENRYK PLOCIENNIK (Polen, född 1933): "Zloty latawiec", signerad Henry Plociennik, numrerad 10/99 AP, färglitografi, 50x35 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (1 bud)

3806448
2018-02-08 20:28:58

2018-02-15 kl 15:32
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.