Henrik Plociennik färglitografi

520197

HENRYK PLOCIENNIK (Polen, född 1933):"Uroki morza", signerad Henryk Plociennik och daterad 1989, numrerad 10/99 AP, färglitografi, 50x35 cm

Konst, Grafik, Diverse

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (3 bud)

3818825
450
3806451
3806451

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.