Schuco figur

520188

SCHUCO DANSANDE NUNNA, 1930-tal, filtklädd flicka i lackerad plåt, dansar runt och häller i sig av ett krus, urverksdriven, höjd ca 13 cm
Nyckel finns på Utlämningen

Mindre slitage

Diverse

Schuco figur

Budhistorik (1 bud)

3828759
2018-02-18 21:21:03

2018-02-23 kl 20:18
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.