Rudolf Giowenius oljemålning

520181

RUDOLF GOWENIUS (1896-1960): Kvinnostudie, signerad R Gowenius, olja på duk, ca 45x37 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Rudolf Giowenius oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3827992
3822587
3822587
3822015
450
3814569

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.