Soffbord

520171

SOFFBORD, 1900-talets senare hälft, skiva i glas, ben i betsad bok med mässingsdetaljer, höjd 53 cm , skiva 108x59,5 cm

Solblekning på alla ben, ett ben snett, allmänt bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 7

Soffbord

Budhistorik (8 bud)
3821337
700
3805860
650
3805860
600
3821336
550
3805860
450

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.