Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi

520153

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): "Trikoloren", ur mappen "25 år i branschen", monogramsignerad CFR, EA (Epreuve d'artiste), färglitografi, ca 48x35 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (4 bud)

3814604
450
3819625
3814604
3804926

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.