Kartuschlåda

520152

KARTUSCHLÅDA, 1800-talets andra hälft, front med Bulgariens riksvapen, sidor med lejonmaskaroner, läder, insida i plåt, ca 14x8 cm

Skador

Vapen/Medaljer

Monter 13

Kartuschlåda

Budhistorik (25 bud)
3818496
3818538
1 900
3818496
1 800
3818537
1 700
3818496
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.