Sviten Bildstoder av Ola Billgren

520150

OLA BILLGREN (1940-2001): "Bildstoder. 4 färglitografier efter verk av Auguste Rodin", komplett portfölj, signerade och daterade Ola Billgren -79, numrerade 149/200, ca 65x50 cm, ramade, originalmapp medföljer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (6 bud)
3820560
3816874
3816873
3816872
550
3810590
500

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.