Adam Miedzyblocki oljemålning

520143

ADAM MIEDZYBLOCKI (1883-1956): Adam och Eva, signerad daterad A Miedzyblocki 1915, olja på pannå, 54x69,5 cm

Adam Miedzyblocki oljemålning

Budhistorik (25 bud)
3818801
7 200
3818797
7 000
3818800
6 800
3818797
6 600
3818795
6 400

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.