Arthur Bianchini oljemålning

520139

ARTHUR BIANCHINI (1869-1955): Tågstation, signerad Bianchini, olja på pannå, ca 36x61 cm

Rum 4

Arthur Bianchini oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3817785
3816384
600
3816350
550
3816301
3805876

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.