Oljemålning Hamburg

520134

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, föreställande fartyget "Hamburg", 1900-talets första hälft, olja på pannå, ca 48x72 cm

Retusch, krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 3

Oljemålning Hamburg
Budhistorik (10 bud)
3818377
2 400
3805048
3805048
1 800
3817343
1 700
3805048
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.