Ryamatta

520132

MATTA, rya, daterad 1811, 183x133 cm

Bruksslitage

Mattor/Textilier

Matthylla 4

Ryamatta

Budhistorik (15 bud)
3803131
4 400
3804261
4 200
3803131
3 800
3803617
3 600
3803131
2 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.