BUrk i koppar jugend

520130

ASK, koppar, jugend, 1900-talets första hälft, dekor av slingor, diameter ca 37, höjd ca 15 cm

Slitage

Diverse, Metall

Rum 7

BUrk i koppar jugend

Budhistorik (13 bud)
3819180
3813079
3813079
850
3815568
3813079
750

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.