Bordslampa

520122

BORDSLAMPA., 1900-talets första hälft, skärm i lackerad plåt, bottenplatta i mässing, läder skaft, Mäkrt NK 31044, höjd ca 38 cm

Skärm med slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 5

Bordslampa

Budhistorik (16 bud)
3817825
2 400
3813967
3813967
1 800
3817482
1 700
3813967
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.