Bordslampa

520120

BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, skärm i lackerad mässing, stomme i ek, bottenplatta i mässing, märkt IB 8453, höjd 44 cm

Slitage på bottenplatta

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 5

Bordslampa

Budhistorik (24 bud)
3819344
3 600
3819341
3 400
3819338
3 200
3819336
3819333
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.