Kopparkittel

520092

KOPPARKITTEL, 1800-talets slut, höjd ca 29, diameter 55 cm

Bruksslitage

Diverse, Metall, Allmoge

Rum 7

Kopparkittel

Budhistorik (18 bud)
3818817
3818723
3818763
3818723
3818616
950

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.