Lena Cronqvist etsning

520087

LENA CRONQVIST (född 1938), kvinnogestalt, signerad Lena Cronqvist, numrerad 12/40, etsning, bladstorlek ca 48,5 x 39,5 cm

Ej examinerad ur ram

Konst, Grafik, Nutida, Grafik

Rum 16

Lena Cronqvist etsning
Budhistorik (15 bud)
3819302
3802928
3819300
3802928
3809087
1 400

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.