Skedppsmodell

520084

SKEPPSMODELL, 1900-talets slut, längd ca 90 cm

Slitage, skador

Nautica/Technica

Rum 7

Skedppsmodell

Budhistorik (1 bud)

3807790
2018-02-09 15:22:29

2018-02-14 kl 14:04
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.