Mat-/konferensbord Phantos

520079

MAT-/KONFERENSBORD, modell Phantos, Italien, 1900-talets andra hälft, underrede av sexkantiga frostlackerade stålrör, skiva/skivor av svarlackerad spånskiva, höjd 72/74,5, 130-260 x 130 cm

Bruksspår, märken/repor

Möbler, Matbord

Rum 5

Mat-/konferensbord Phantos

Budhistorik (25 bud)
3818964
4 400
3818978
4 400
3818964
4 200
3818976
3818964
3 800

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.