Omega Seamaster herrarmbandsur

520076

OMEGA, armbandsur, Seamaster, ca 1958, guld på stål, manuell, plexiglas, boettnr. 2938-1 SC, verknr. 16848545, cal 284, fixoflexarmband (ej original), diameter 35 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, horn med smärre skador

Klockor/Ur, Fashion

Monter 9

Budhistorik (10 bud)
3819112
2 600
3819104
2 400
3818966
3817447
3817559
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.