Ulf Gripenholm färglitografi

520075

ULF GRIPENHOLM (född 1943): "Samtal", signerad ULF Gripenholm, daterad 1984, numrerad 34/100, färglitografi, ca 50x74 cm

Fack 15

Ulf Gripenholm färglitografi

Budhistorik (2 bud)

3819352
3814546

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.