Åke Holm, väggrelief 4 st samt skulptur

520074

ÅKE HOLM (1900-1980), väggrelief, 4 st samt SKULPTUR, manshuvud, glaserat samt oglaserat stengods, signerade, väggreliefslängd ca 12,5-23,5 cm, skulpturenshöjd ca 15 cm

Smärre slitage och nagg

Keramik/Porslin

Monter 6

Budhistorik (7 bud)
3818752
550
3817342
500
3818749
500
3817342
450
3818748

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.