Giorgetti fåtölj

520072

GIORGETTI, fåtölj, Italien, 1980-tal, vitlackerad stomme, sits och rygg i skinn, märkt undertill, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, ställvis förlust av lackering, märken

Möbler, Stolar, Design

Rum 10

Giorgetti fåtölj

Budhistorik (11 bud)
3818458
3818027
3818456
3818027
1 600
3818455

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.