Matbord sengustavansk stil

520068

MATBORD, målat ljust grått, sarg med pärlkant, 1800-tal, höjd 75, diamter 120, 2 iläggskivor vardera 60 cm

Slitage, senare skivor, renoverad, senare bemålning

Möbler, Matbord

Rum 18

Matbord sengustavansk stil

Budhistorik (9 bud)
3812689
4 800
3812202
4 200
3809849
1 600
3808901
3806731
1 300

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.