Karmstolar Zig Zag Materia

520065

KARMSTOLAR, 6 st, ''Zig Zag'', Materia, brunt skinn och förkromat stål, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, repor, fläcken, märken och gummirester på sitsen från tidigare stapling

Möbler, Stolar

Rum 2

Karmstolar Zig Zag Materia

Budhistorik (48 bud)
3819409
9 400
3819407
9 200
3819394
9 000
3819401
9 000
3819394
8 800

Slutpris SEK:
9 400
947 EUR, 1 075 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.