EMMI TAVELA

520059

Emmi Tavela (1977-) "Kvinna utan byxor" & "Chansen till total ignorans".
A tergo sign. 2012. Olja på pannå á 38x17,5 cm.

Konst, Modernt måleri, Välgörenhet

Södra kajen 14, Helsingfors

EMMI TAVELA

Budhistorik (21 bud)
Bud EUR
3827272
430
3828367
380
3827272
360
3826745
320
3824962

Slutpris EUR:
430
4 270 SEK, 489 USD
Utropspris EUR:
250