Alvar Aalto matbord 120 x 120 cm

520054

ALVAR AALTO, matbord, kvadratiskt, formböjda ben i björk, björkkantad skiva belagd med vitt laminat, Artek, Finland, höjd 71, 120 x 120 cm

Bruksslitage, repor, skador, 2 ben omvinklade

Möbler, Matbord

Rum 13

Budhistorik (14 bud)
3818762
2 400
3818757
3818757
1 700
3813790
1 600
3816644

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.