Erik Hallgren oljemålning

520043

ERIK HALLGREN (1910-1989), Byrå med spegel, monogramsignerad samt á tergo signerad och daterad 1985, ca 93 x 73 cm

Erik Hallgren oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3818265
3815562
3802621

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.