Erik Hallgren oljemålning

520042

ERIK HALLGREN (1910-1989): Vågbrytare, Brantevik, signerad E Hallgren samt á tergo signerad och daterad 1989, olja på duk, ca 46x55 cm

Rum 5

Erik Hallgren oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3811673
3803146

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.