Erik Hallgren oljemålning

520041

ERIK HALLGREN (1910-1989), Flicka med slutna armar, monogramsignerad samt á tergo signerad och daterad 1989, olja på duk, ca 61 x 50 cm

Rum 2

Erik Hallgren oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3817856
3815563

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.