Erik Hallgren oljemålning

520036

ERIK HALLGREN (1910-1989): Vägkrök, signerad E Hallgren, signerad och daterad a tergo 1959, olja på duk, utställningsetikett från Riksförbundet för bildande konst, ca 54 x 65 cm

Rum 5

Erik Hallgren oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3818853
3817618
3802794

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.